Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
Σύρματα από καουτσούκ σιλικόνης 600v 200C UL3239 20AWG FT2 Μαύρη οικιακή συσκευή Uav Lighting
| Ονομασία προϊόντος: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
22AWG FT2 Πράσινα σύρματα από καουτσούκ σιλικόνης UL3212 600v 150C για οικιακή συσκευή
| Ονομασία προϊόντος: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
UL3239 Uav εγχώριων συσκευών καλωδίων 3kv 200C 20AWG FT2 σιλικόνης λαστιχένιος μαύρος φωτισμός
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
UL3512 λαστιχένιο φως εγχώριων συσκευών ρομπότ καλωδίων 600V/200C FT2 Yelow σιλικόνης
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο AWG AWM3135 18 για την ανθεκτική στη θερμότητα UL έγκριση προβολέων
| όνομα: | Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο AWG 18 |
|---|---|
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
| εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης εύκαμπτο 20AWG 22AWG 24AWG 26AWG UL3141
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Πράσινο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 1.5mm για το ηλεκτρικό κινητήρα UL3512
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Καταστήστε αλεξίπυρα 1,5 σιλικόνης μονωμένης λάστιχο καλωδίων χιλ. αντίστασης VDE (Ν) 2GFAF φλογών
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |

