Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v rubber tinned copper wire ] αγώνας 305 προϊόντα.
Λαστιχένιο μονωμένο προβολέας καλώδιο σιλικόνης Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας AWM3133 για την εγχώρια συσκευή και το φωτισμό
| Όνομα: | 22 μονωμένο σιλικόνη καλώδιο AWG |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
UL3130 300V Διορισμένη τάση 150C Διορισμένη θερμοκρασία Κουτί από χαλκό Ηλεκτρονικός αγωγός Σιλικόνιο καουτσούκ ίνες γυαλιού πλεγμένο σύρμα
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | AWG 18 |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ |
UL3122 Σύρμα πλεγμένο από υαλοπλαστική με ονομαστική τάση 300V και θερμοκρασία 200C
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 1,25mm2, 0,5mm2, 0,75mm2, 1,5mm2 |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
UL3367 κονσερβοποιημένα καλώδια και καλώδια καλωδίων 300V 18AWG αγωγών χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
κονσερβοποιημένο UL3367 μονωμένο χαλκός καλώδιο 18AWG VDE 200C για τη γεννήτρια
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
Η επικασσιτερωμένη σιλικόνη λαστιχένιο OD 1.38mm χαλκού 26AWG μπορεί να προσαρμοστεί
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
το καλώδιο μολύβδου σιλικόνης 150C UL3136 κονσερβοποίησε το ρόλο χαλκού 305m/για το φωτισμό
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
200C το κονσερβοποιημένο φίμπεργκλας μόνωσε το ρόλο UL3241 καλωδίων 305m/χαλκού
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
Μονωμένο καλώδιο χαλκού νικελίου καλωδίων 150C σιλικόνης UL3219 0.78mm λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων 150C UL3130 χαλκού φίμπεργκλας νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |

