Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v rubber tinned copper wire ] αγώνας 305 προϊόντα.
VDE 300V 0.35mm λαστιχένιο ιατρικό καλώδιο UL758 σιλικόνης ΓΙΑ τη θέρμανση της εγχώριας συσκευής
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
8awg κονσερβοποιημένο λάστιχο σιλικόνης καλωδίων UL758 χαλκού εύκαμπτο AWM
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Το φίμπεργκλας που μονώθηκε προσάραξε το επικασσιτερωμένο καλώδιο 1.682.66mm διάμετρος AWM3122 χαλκού
| Μόνωσης: | Γυαλί ινών και λάστιχο Silcicone |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
Ηλεκτρικά εσωτερικά καλώδια και καλώδια χαλκού καλωδίων 150C σύνδεσης σιλικόνης κονσερβοποιημένα 300v
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
22 μαλακά καλώδια και Acbles χαλκού καλωδίωσης σιλικόνης AWG κονσερβοποιημένα καλώδιο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL 3512 λαστιχένια καλώδια σιλικόνης 1mm 40/0.18mm κονσερβοποιημένα καλώδια χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Κονσερβοποιημένα καλώδια χαλκού καλωδίων καλωδίων σιλικόνης UL3512 2.5mm λαστιχένια καλώδια σιλικόνης
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Υψηλής θερμοκρασίας σιλικόνης καλώδια χαλκού καλωδίων 200c 1.5mm 30/0.25mm κονσερβοποιημένα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Επικασσιτερωμένη χαλκού εγχώρια συσκευή καλωδίων Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας UL3133 305m/Roll μονωμένη σιλικόνη
| Ονομα: | 22 μονωμένο σιλικόνη καλώδιο AWG |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

