Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v rubber tinned copper wire ] αγώνας 305 προϊόντα.
UL5128 μονωμένο μίκα γυαλί καλωδίων 300V 450C 20 22 24AWG FEP
| Στοιχείο: | Μονωμένο μίκα καλώδιο |
|---|---|
| Μόνωση: | Μίκα + γυαλί |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
UL20262 FEP Multi Core Wire 300V 200C High Temperature with Tinned Copper Conductor for UAV Robot and 3D Printer Wiring
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Επιλογές διαμέτρου: | 2X22, 2X18, 2X20, 3X18, 3X20, 3X22, 4X18, 4X20, 4X22, 5X18, 5X20, 5X22, 6X18, 6X20, 6X22, 7X20, 7X20 |
| Μόνωση: | ΠΕΠ |
Λαστιχένια μονωμένα φίμπεργκλας πρότυπα καλωδίων UL3122 300V 200C UL 758 χαλκού σιλικόνης
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Πλέξιμο λάστιχου και φίμπεργκλας σιλικόνης |
Κονσερβοποιημένο ρόλος χάλκινο καλώδιο καλωδίων 305m/UL3140 20AWG 150C μονωμένο σιλικόνη
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
UL3222 φωτισμού 305m/ρόλων σιλικόνης εύκαμπτο καλώδιο χαλκού καλωδίων UL758 νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
το φίμπεργκλας 200C UL3241 μόνωσε το υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο σιλικόνης ρόλων καλωδίων 305m/χαλκού
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
UL3222 φωτισμού 305m/ρόλων σιλικόνης εύκαμπτο καλώδιο χαλκού καλωδίων 150C νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
600V κονσερβοποιημένος 150C αγωγός χαλκού καλωδίων χαλκού μονωμένος XLPE για UAV τη θερμάστρα
| Υλικό: | XLPE+ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπα: | UL758 |
ηλεκτρικό εύκαμπτο καλώδιο UL3122 20awg 18awg 16awg για την εγχώρια συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
20AWG μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο UL3069 χαλκού για UAV
| όνομα προϊόντων: | UL3069 |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

