Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v rubber tinned copper wire ] αγώνας 310 προϊόντα.
Awm3122 πολυ λειτουργικό άσπρο προσαραγμένο καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών ευνοϊκό για το περιβάλλον
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
Εύκαμπτο VDE 150mm μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο 300V χαλκού
| Μόνωση: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | Λάστιχο σιλικόνης |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
20awg εύκαμπτο UL 3132 καλώδιο χαλκού σιλικόνης μονωμένο λάστιχο κονσερβοποιημένο καλώδιο
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
22 μονωμένο καλώδιο UL 3122 χαλκού σιλικόνης AWG φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
AWM3136 20 καλώδιο σιλικόνης AWG, κόκκινο καλώδιο χαλκού σιλικόνης υψηλής τάσης
| Όνομα: | 20 καλώδιο σιλικόνης AWG |
|---|---|
| πρότυπο: | AMW3136 |
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
300V 20AWG 150C μονωμένο σιλικόνη ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3140
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
ντυμένο καλώδιο UL758 χαλκού 300V 150c 22awg σιλικόνη
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μέγεθος: | 22awg |
150C UL Σιλικόνιο μονωμένο σύρμα 305m/ κυλίνδριο κονιοποιημένο σύρμα χαλκού UL3239 6KV 10KV
| Απομόνωση: | Καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Διορισμένη τάση: | 300V |
| Ονομαστική θερμοκρασία: | 150C |
FT2 μόλυβδος δοκιμής καλωδίων χαλκού σιλικόνης φλογών 24AWG 600V UL εύκαμπτο UL3135 που πλέκεται
| Μάρκα: | MYSUN |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου: | UL3135 |
| Υλικό μόνωσης: | λάστιχο σιλικόνης |
Μονωμένο καλώδιο 20AWG 600V UL3069 χαλκού IATF φίμπεργκλας για την εγχώρια συσκευή
| όνομα προϊόντων: | UL3069 |
|---|---|
| μόνωση: | λάστιχο σιλικόνης |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |

