Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v flexible insulated wire ] αγώνας 271 προϊόντα.
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Εύκαμπτο προσαραγμένο λάστιχο σιλικόνης καλωδίων πυρήνων UL4330 18AWG χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Επικασσιτερωμένο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης χαλκού/ηλεκτρικό καλώδιο UL3219 σπειρών θέρμανσης
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
η σιλικόνη ρόλων 150C UL 305m/μόνωσε κονσερβοποιημένο καλώδιο χαλκού καλωδίων UL3239 6KV το 10KV
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
150C UL 305m/κυλούν το επικασσιτερωμένο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο καλωδίων UL3239 6KV 10KV χαλκού
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
150C UL Σιλικόνιο μονωμένο σύρμα 305m/ κυλίνδριο κονιοποιημένο σύρμα χαλκού UL3239 6KV 10KV
| Απομόνωση: | Καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Διορισμένη τάση: | 300V |
| Ονομαστική θερμοκρασία: | 150C |
Κονσερβοποιημένο ρόλος χάλκινο καλώδιο καλωδίων 305m/UL3140 20AWG 150C μονωμένο σιλικόνη
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Σιλικόνης εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο χαλκού καλωδίων 28AWG καθαρό επικασσιτερωμένο
| Τύπος αγωγών: | Εύκαμπτος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
Awm3122 εύκαμπτο υψηλής τάσης καλώδιο πλεξίματος φίμπεργκλας καλωδίων μόνωσης σιλικόνης λαστιχένιο πράσινο
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |

