Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v flexible insulated wire ] αγώνας 271 προϊόντα.
μονωμένο λάστιχο καλώδιο 12-30AWG σιλικόνης για την ηλεκτρική συσκευή με το κόκκινο χρώμα blace
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
Μονωμένο καλώδιο χαλκού νικελίου καλωδίων 150C σιλικόνης UL3219 0.78mm λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
13 Awg 2.5mm Σιλικόνιο καουτσούκ μονωμένο σύρμα 100m μήκος Για εφαρμογές 300v/600v
| Στραγγαλισμός: | 7x0,2 mm |
|---|---|
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
| μέγεθος: | 2.5mm |
UL3136 μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός σιλικόνης για το φωτισμό με το μαύρο χρώμα
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Ανθεκτικό συρματόπλεγμα από καουτσούκ σιλικόνης 13 Awg μήκος 100m
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
|---|---|
| Μέγεθος: | 2.5mm |
| Διοικητής: | Χάλυβα |
Ανθεκτικό συρματόπλεγμα από καουτσούκ σιλικόνης 13 Awg 100m μήκος Καλή αντοχή σε λάδι
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
|---|---|
| μέγεθος: | 2.5mm |
| Διοικητής: | Χάλυβα |
30AWG 150C VDE μονωμένο σιλικόνη καλώδιο αγωγών χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3132
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
26AWG FT2 φίμπεργκλας εύκαμπτο ηλεκτρικό καλώδιο UL3122 φλογών που προσαράσσουν
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
2.5 mm Σιλικόνιο καουτσούκ μονωμένο σύρμα για εφαρμογές υψηλής τάσης
| Χρώμα: | Κόκκινο |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων: | Απομονωμένα |
| Αντίσταση όζοντος: | Ωραίο. |
2.5 mm Σιλικόνιο καουτσούκ μονωμένο σύρμα για εφαρμογές υψηλής τάσης
| Χρώμα: | κόκκινο |
|---|---|
| Τύπος καλωδίου: | Απομονωμένα |
| Αντίσταση του όζοντος: | Ωραίο. |

