Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v flexible insulated wire ] αγώνας 271 προϊόντα.
Λαστιχένιο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων 300V 200C 10KV UL3122 εύκαμπτο ηλεκτρικό
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
εύκαμπτος γάντζος καλωδίων UL1726 200c προσαραγμένος 300v μονωμένος PFA επάνω στο καλώδιο
| Όνομα προϊόντων: | UL1726 hook-up αντίστασης λ μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
300V 20AWG 150C μονωμένο σιλικόνη ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3140
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Υψηλής απόδοσης FEP μονωμένο σύρμα μεταλλικού αγωγού με ονομαστική τάση 300V
| Περιοχή θερμοκρασίας: | -60℃~200℃ |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος: | 2.5mm |
| Αντίσταση: | ≤ 2,5Ω/km |
Αποτελεσματικό 300V σιδηρόπλεγμα απομονωμένο από καουτσούκ σιλικόνης για ηλεκτρικές εφαρμογές
| επιβραδυντικό φλόγας: | Ναι. |
|---|---|
| Τύπος καλωδίων: | Απομονωμένα |
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
Αποτελεσματικό 300V σιδηρόπλεγμα απομονωμένο από καουτσούκ σιλικόνης για ηλεκτρικές εφαρμογές
| Αντιφλεγμονώδη: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος καλωδίου: | Απομονωμένα |
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
Αποτελεσματικό 300V σιδηρόπλεγμα απομονωμένο από καουτσούκ σιλικόνης για ηλεκτρικές εφαρμογές
| Αντιφλεγμονώδη: | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Τύπος καλωδίου: | Απομονωμένα |
| Αντίσταση στο λάδι: | Ωραίο. |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων 150C UL3130 χαλκού φίμπεργκλας νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Κίτρινο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 22awg 150deg για την εφαρμογή φωτισμού των οδηγήσεων
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης προβολέων 300V UL3223
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

