Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v flexible insulated wire ] αγώνας 271 προϊόντα.
Νικέλινος αγωγός χαλκού καλωδίων UL1332 μόνωσης E239689 26AWG FEP
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1332 26AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
7.3N/mm2 Φωτοαποκλιματιζόμενο μονωμένο σύρμα FEP με ευρύ εύρος θερμοκρασιών
| Color: | White |
|---|---|
| Tensile Strength: | 7.3N/mm2 |
| Product Name: | FEP Insulated Wire |
UL VW-1 Χάλκινος αγωγός FEP Απομονωμένο σύρμα Περιοχή θερμοκρασίας -60°C έως 200°C
| Insulation Thickness: | 0.25mm |
|---|---|
| Conductor: | Copper |
| Temperature Range: | -60℃~200℃ |
Νικέλινος αγωγός χαλκού καλωδίων E239689 UL1332 26AWG μόνωσης FEP
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1332 26AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Το τεφλόν καλωδίων μόνωσης E239689 UL1332 26AWG FEP έντυσε το νικέλινο αγωγό χαλκού
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1332 26AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | όλα τα χρώματα |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Μονωμένο προσιτότητα υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο 450C καλωδίων καλωδίων 22AWG
| Στοιχείο: | Μονωμένο μίκα καλώδιο |
|---|---|
| Μόνωση: | Μίκα + γυαλί |
| Αγωγός: | νικέλινος χαλκός |
Υψηλή επιμήκυνση FEP μονωμένο ηλεκτρικό σύρμα 300V UL VW-1 εύφλεκτο
| Εύφλεκτο: | UL VW-1 |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Κατηγορία τάσης: | 300V |
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο 300V φίμπεργκλας UL3223 150C για την ηλεκτρική συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Εύκαμπτο VDE 150mm μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο 300V χαλκού
| Μόνωση: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | Λάστιχο σιλικόνης |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
UL3223 150C μονωμένο σιλικόνη καλώδιο χαλκού καλωδίων 300V νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |

