Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v flexible insulated wire ] αγώνας 271 προϊόντα.
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο 26AWG 0.48mm σιλικόνης VDE λαστιχένιο καλώδιο πλεξίματος φίμπεργκλας
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
FT2 καλωδίων 22AWG 300V UL3122 εύκαμπτη μονωμένη σιλικόνη φλόγα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
FT2 καλωδίων UL3122 300V προσαραγμένη 26AWG μονωμένη σιλικόνη δοκιμή φλογών
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Πολυ - εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο E239689 UL 1592 χρωμάτων μακριά διάρκεια ζωής μόνωσης FEP
| Όνομα προϊόντων: | UL 1592 hook-up αντίστασης λ μόνωσης FEP υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Όλα τα χρώματα |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
UL 3122 300V 24AWG 7/0.16mm μονωμένο καλωδίων καλώδιο Slicone καλωδίων θερμοπλαστικό
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
UL3122 μονωμένος 20AWG καλωδίων κίτρινος κόκκινος πράσινος καλωδίων Slicone καλωδίων θερμοπλαστικός
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
μονωμένο FEP καλώδιο καλωδίων UL1333 26AWG 300V 150C εύκαμπτο ηλεκτρικό
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
7.3N/Mm2 Δυνατότητα τέντωσης FEP Απομονωμένο σύρμα 0,25 mm Δυνατότητα απομόνωσης
| Πάχος μόνωσης: | 0.25mm |
|---|---|
| Σύνθετη αντίσταση: | ≤ 20Ω/km |
| Εύφλεκτο: | UL VW-1 |
Ανθεκτικό στη θερμοκρασία 7.3N/mm2 FEP Απομονωμένο σύρμα Λευκό χρώμα 0.25mm Απομόνωση
| Temperature Range: | -60℃~200℃ |
|---|---|
| Tensile Strength: | 7.3N/mm2 |
| Resistance: | ≤2.5Ω/km |

