Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 26awg high temperature insulation wire ] αγώνας 135 προϊόντα.
Μονωμένο κονσερβοποιημένο καλώδιο λάστιχο σιλικόνης χαλκού UL1726 26AWG PFA
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | PFA |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL3137 τυποποιημένο 26 καλώδιο σιλικόνης AWG/ανθεκτικό στη θερμότητα καλώδιο 600V συσκευών
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| μέγεθος: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
το υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο 20-26 λάστιχο σιλικόνης AWG UL3140 μόνωσε το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
το λαστιχένιο καλώδιο πυριτίου 600V 150C UL3137 κονσερβοποίησε το ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού για την ηλεκτρική συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Ηλεκτρικοί κινητήρες που ανάβουν κονσερβοποιημένο UL758 χάλκινο καλώδιο καλωδίων σιλικόνης μονωμένο το λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
300V 20AWG 150C μονωμένο σιλικόνη ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3140
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
awm μονωμένο λάστιχο ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης 22 μετρητών εύκαμπτο UL3212 ανθεκτικό στη θερμότητα
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Ηλεκτρικά εσωτερικά καλώδια και καλώδια χαλκού καλωδίων 150C σύνδεσης σιλικόνης κονσερβοποιημένα 300v
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
UL3135 600V 200C Σιλικόνιο μονωμένο σύρμα 16AWG - 30AWG Ηλεκτρικό καλώδιο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Πλεγμένο φίμπεργκλας ηλεκτρικό καλώδιο καλωδίων Awm UL3122 20AWG κόκκινο μονωμένο σιλικόνη
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |

