Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 26awg high temperature insulation wire ] αγώνας 131 προϊόντα.
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 26awg 200C UL1709 PFA για τη μοτοσικλέτα
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
Σύρμα FEP UL3239 με ονομαστική τάση 15000V και υψηλή θερμοκρασία 200C για βιομηχανικές εφαρμογές ισχύος
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Μόνωση: | ΠΕΠ |
UL10362 PFA Καλώδιο 600V 250°C Καλώδιο Αισθητήρα Υψηλής Θερμοκρασίας για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 4 AWG, 2 AWG, 1 AWG, 2 |
| Μόνωση: | Καουτσούκ |
26awg XLPE 150C 600V μονωμένο σιλικόνη καλώδιο αγωγών χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3134
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
UL3135 12-26AWG 600V High Temperature Silicone Insulated Wire for Industrial and Home Appliance
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Μόνωση: | Καουτσούκ, σιλικόνη από καουτσούκ από υαλοβάμβακα |
Σωλήνες απομονωμένα από χαλκό, σιλικόνιο και καουτσούκ που χρησιμοποιούνται σε οικιακές συσκευές/φωτιστικά/θέρμανση
| Τετάρτη: | 600V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200°C |
| Τύπος: | UL758 |
Μονωμένα χαλκός καλώδια 300V 200℃ UL758 UL3122 Tinner για Linghting
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
Νικέλινος αγωγός καλωδίων UL5107 γυαλιού 26AWG μονωμένος μίκα
| Product namee: | UL5107 mica wire |
|---|---|
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 305m/roll |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15working ημέρες |
Νικέλινος χαλκός καλωδίων 26AWG UL1333 FEP εύκαμπτος μονωμένος
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Νικέλινος αγωγός χαλκού καλωδίων UL1332 μόνωσης E239689 26AWG FEP
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1332 26AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |

