Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 26awg high temperature insulation wire ] αγώνας 135 προϊόντα.
UL3136 Καλώδια από καουτσούκ σιλικόνης 300V 150C 0-26AWG Σύρμα υψηλής θερμοκρασίας Μαύρο Οικιακό Εργαλείο UAV φωτισμός
| Ονομασία του προϊόντος: | Καλώδια από καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Διοικητής: | Κουρέλια χαλκού |
| Απομόνωση: | Καλώδιο μόνωσης από σιλικόνη |
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο υψηλής τάσης AWG 26 με τον προσαραγμένο αγωγό AWM3136
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
Awm3122 πολυ λειτουργικό άσπρο προσαραγμένο καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών ευνοϊκό για το περιβάλλον
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
Awm3122 πολυ λειτουργικό άσπρο προσαραγμένο καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών ευνοϊκό για το περιβάλλον
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
Ηλεκτρικός έξοχος εύκαμπτος καλωδίων συσκευών μονωμένος σιλικόνη με τον προσαραγμένο αγωγό
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη UL3241 σιλικόνης μονωμένη λάστιχο υγρασία καλωδίων - απόδειξη
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | νικέλινο ή ασημένιο καλυμμένο καλώδιο χαλκού |
πλεγμένο καλώδιο σιλικόνης 305m/roll 26AWG UL3172 φίμπεργκλας
| Μόνωση: | Σιλικόνη |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μέγεθος: | 18-26AWG |
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Εύκαμπτη εκκεντρικότητα πλεγμένων καλωδίων χαλκού σιλικόνης κονσερβοποιημένη μόνωση χαμηλή
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
ηλεκτρικό εύκαμπτο καλώδιο UL3122 20awg 18awg 16awg για την εγχώρια συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |

