Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 26awg high temperature insulation wire ] αγώνας 135 προϊόντα.
μονωμένο FEP καλώδιο καλωδίων UL1333 26AWG 300V 150C εύκαμπτο ηλεκτρικό
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1333 26AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
610m/ Ρόλων σιλικόνης μονωμένο λάστιχο καλώδιο 26AWG σιλικόνης καλωδίων VDE UL3135 εύκαμπτο
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200°C |
| MOQ: | 3050M |
το λάστιχο φίμπεργκλας 200C UL758 26AWG μόνωσε τον ηλεκτρικό γάντζο καλωδίων επάνω στο καλώδιο για τη θέρμανση
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Μέγεθος: | 12-26AWG 0.3-1.25mm2 |
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
UL3512 High Temperature Silicone Insulated Wire with 200C Rating and Round Shape for Industrial Applications
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση: | Καουτσούκ |
| Ονομαστική τάση: | 600 V |
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
μονωμένο μίκα καλώδιο 450C υψηλής θερμοκρασίας UL5107 20 22 24AWG νικέλινο
| Στοιχείο: | Μονωμένο μίκα καλώδιο |
|---|---|
| Μόνωση: | Μίκα + γυαλί |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
8 μονωμένο PlatingMica καλώδιο νικελίου χρωμάτων Awm5107 UL758
| στοιχείο: | Μονωμένο μίκα καλώδιο |
|---|---|
| Μόνωση: | Μίκα + γυαλί |
| ΑΓΩΓΟΣ: | νικέλινος χαλκός |
Awm3122 εύκαμπτο υψηλής τάσης καλώδιο πλεξίματος φίμπεργκλας καλωδίων μόνωσης σιλικόνης λαστιχένιο πράσινο
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
Awm3122 εύκαμπτο υψηλής τάσης καλώδιο πλεξίματος φίμπεργκλας καλωδίων μόνωσης σιλικόνης λαστιχένιο πράσινο
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
Πλεγμένο μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο UL3122 20awg 18awg 16awg UL χαλκού πιστοποιημένο
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |

