Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 26awg high temperature insulation wire ] αγώνας 133 προϊόντα.
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Καλώδια 22 PVC μαύρα καλώδια και καλώδια μόνωσης PVC SR κοκκίνου AWG και χρώματος 26AWG
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Κίτρινα μονωμένα λάστιχο καλώδια και καλώδια καλωδίων 26awg 7/0.16 καλωδίων κουζινών
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης εύκαμπτο 20AWG 22AWG 24AWG 26AWG UL3141
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
26awg υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού καλωδίων ul3122 νικέλινο για τον αισθητήρα
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | Φίμπεργκλας |
Το φίμπεργκλας AWM3122 26AWG έπλεξε το μονωμένο χαλκό UL 758 Tinner καλωδίων
| στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
το υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο 20-26 λάστιχο σιλικόνης AWG UL3140 μόνωσε το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός UL3135 σιλικόνης 600V 200C για την εγχώρια συσκευή
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200°C |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL3136 μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός σιλικόνης για το φωτισμό με το μαύρο χρώμα
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 24awg 250C UL1659 PTFE για το ηλεκτρικό ποδήλατο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωσης: | ptfe |

