Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Battery Cable
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 200c high temperature wire ] αγώνας 270 προϊόντα.
Σύρμα FEP UL3239 με ονομαστική τάση 15000V και υψηλή θερμοκρασία 200C για βιομηχανικές εφαρμογές ισχύος
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Μόνωση: | ΠΕΠ |
UL3071 Πιστοποιημένο 600V 200C Υψηλής θερμοκρασίας σύρμα πλεξίματος από γυαλωσίνες σε σιλικόνη για θερμαντήρες συγκέντρωσης
| Ονομαστική τάση: | 600V |
|---|---|
| Ονομαστική θερμοκρασία: | 200 βαθμός |
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση πιστοποιητικών FDA/υψηλής θερμοκρασίας μανίκι καλωδίων
| θερμοκρασία: | 180-250C |
|---|---|
| Τάση: | 300-6000V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 100m ανά ρόλο |
Το υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο 18 AWG UL1330 200c 600V FEP μόνωσε το ηλεκτρικό καλώδιο 2.17mm καλωδίων
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | FEP |
| Χρώμα: | Απαίτηση |
UL3075 600V ονομαστική τάση 200C ονομαστική θερμοκρασία 10AWG Διαμέτρου Υψηλής Ευελιξίας Σιλικόνιο
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 AWG |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ |
UL3074 12AWG 600V 200C Σιλικόνιο καουτσούκ ίνες γυαλιού πλεγμένο σύρμα χαλκού για αφυγραντήρες και θερμαντήρες
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | AWG 12 |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ |
UL3530 Silicone Wire 600V 200C Flexible High Temperature Wire for Oven and Heating
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη |
| Ονομαστική τάση: | 600V |
Σύρμα σιλικόνης UL3135 600V 200C Ηλεκτρικό καλώδιο υψηλής θερμοκρασίας με κονσερβοποιημένο χαλκό για έξυπνη συσκευή
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 12 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 8 AWG, 24 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 6 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 26AWG 28AWG 30AW |
| Μονωτικό υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
Υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένια σωλήνωση σιλικόνης/εύκαμπτη σωλήνωση απόδειξης θερμότητας για τις μηχανές τροφίμων
| Υλικό: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| Μέγεθος: | 120mm |
| Χρώμα: | μαύρος, κόκκινος, άσπρος, κίτρινος, μπλε, πράσινος, γκρίζος, διαφανής |
1.2-2.5KV υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη φλόγα σωληνώσεων και μανικιών - καθυστερών
| θερμοκρασία: | 180-250C |
|---|---|
| Τάση: | 1.2-2.5KV |
| δοκιμή φλογών: | VW-1 και πόδια-1 |

