Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 200c high temperature wire ] αγώνας 270 προϊόντα.
200 υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτου σωληνώσεων σιλικόνης βαθμοί φίμπεργκλας επιστρώματος που πλέκεται
| θερμοκρασία: | 180-250C |
|---|---|
| Τάση: | 1.2-2.5KV |
| δοκιμή φλογών: | VW-1 και πόδια-1 |
Τροφίμων λαστιχένιο μανίκι σιλικόνης σωληνώσεων βαθμού υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο για τη μηχανή καφέ
| θερμοκρασία: | 180-250C |
|---|---|
| Τάση: | 300-6000V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 100m ανά ρόλο |
Υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο FEP λουρί 200 βαθμός 30 AWG καλωδίων
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200c |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
VDE0250 Πιστοποιημένο καλώδιο ηλεκτρικής ενέργειας FEP υψηλής θερμοκρασίας 750V 200C για βιομηχανικές μηχανές και ρομπότ UAV
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 2Χ0,5, 2Χ0,75, 2Χ1,00, 2Χ1,5, 2Χ2,00, 2Χ2,50, 3Χ0,50, 3Χ0,75, 3Χ1,00, 3Χ1,50, 3Χ2,00, 3Χ2.50,70,4Χ 4 |
| Μόνωση: | ΠΕΠ |
μαύρη Awm20262 300v 200c μονωμένη PFA θερμάστρα εγχώριων συσκευών φωτισμού καλωδίων Ul20262
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδια PFA |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | Καλώδιο μόνωσης καλωδίων PFA rubbe |
Ανθεκτικό στη θερμότητα UL3122 Σιλικόνιο μονωμένο χαλκό σύρμα με ονομαστική θερμοκρασία 200C και τάση 300V για οικιακές συσκευές σε κυλίνδρους 305 μέτρων
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση: | Καουτσούκ |
| Ονομαστική τάση: | 300 V |
UL1332 FEP Απομονωμένο σύρμα 300V 200C Ανώτατης θερμοκρασίας καλωδίων χαλκού για οικιακές συσκευές και φωτισμό
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 22 AWG, 8 AWG, 6 AWG, 4 AWG, 2 AWG |
| Μονωτικό υλικό: | ΠΕΠ |
Ανθεκτικός γάντζος υψηλής τάσης επάνω στην υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση μόνωσης καλωδίων E239689 UL1709
| Όνομα προϊόντων: | Hook-up αντίστασης λ μόνωσης UL1709 FEP υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Όλα τα χρώματα |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
Διπλό μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο 22 AWG καλωδίων χαλκού μονωμένο FEP
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |
Νικελωμένο χαλκό υψηλής θερμοκρασίας FEP καλώδιο για ρομπότ βιομηχανικής ισχύος με ονομαστική ισχύ 600V
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 0,051mm2 έως 16,00mm2 |
| Μόνωση: | ΠΕΠ |

