Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 200c high temperature wire ] αγώνας 270 προϊόντα.
Η υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση PFA έντυσε το επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού ηλεκτρικό για τη μηχανή συστημάτων θερμότητας
| Όνομα προϊόντων: | Hook-up αντίστασης μόνωσης UL1709 FEP υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | επικασσιτερωμένος Χαλκός |
PFA έντυσε την επικασσιτερωμένη ηλεκτρική υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση καλωδίων χαλκού για τη μηχανή συστημάτων θερμότητας
| Όνομα προϊόντων: | Hook-up αντίστασης μόνωσης UL1710 FEP υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | επικασσιτερωμένος Χαλκός |
2 AWG UL3512 Σύρμα Σιλικόνης 200C Καλώδιο Υψηλής Θερμοκρασίας Εύκαμπτο
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 2 AWG |
Υψηλής τάσης καλώδιο απομονωμένο από σιλικόνη με ονομαστική τάση 1000V και μεγάλο ρεύμα για συστήματα αποθήκευσης ενέργειας
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση: | Καουτσούκ |
| Τύπος αγωγού: | Απομεμονωμένος |
Πολυ - εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο E239689 UL 1592 χρωμάτων μακριά διάρκεια ζωής μόνωσης FEP
| Όνομα προϊόντων: | UL 1592 hook-up αντίστασης λ μόνωσης FEP υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | Όλα τα χρώματα |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
UL3122 300V 200C 16-24AWG ίνες γυαλιού σιλικόνης καουτσούκ μονωτικά ηλεκτρικά καλώδια FT2 για αισθητήρα υψηλής θερμοκρασίας
| Εφαρμογή: | Οικιακή συσκευή / Θέρμανση / Φωτισμός / UAV |
|---|---|
| Τύπος: | UL758 |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
5 ηλεκτρικό καλώδιο θέρμανσης σακακιών μόνωσης Telfon καλωδίων συνήθειας καρφιτσών 200C
| Εκτιμημένη τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP ή PFA |
5 ηλεκτρικό καλώδιο θέρμανσης σακακιών μόνωσης Telfon καλωδίων συνήθειας καρφιτσών 200C
| εκτιμημένη τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP ή PFA |
UL3512 12AWG Εξαιρετικά Μαλακό Σιλικονούχο Μονωμένο Καλώδιο με 660/0.08 Επικασσιτερωμένο Χαλκό για Εφαρμογές Υψηλής Θερμοκρασίας
| Υλικό αγωγού: | Επικασσιτερωμένο σύρμα χαλκού |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 600V |
| Τύπος αγωγού: | Κονσερβοποιημένος Χαλκός |
VDE0250 Πρότυπο μονωμένο σύρμα FEP με 100 μέτρα ανά ρουλίνα και ράβδους για σκληρά περιβάλλοντα στην ηλεκτρονική και αεροδιαστημική βιομηχανία
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Επιλογές διαμέτρου: | 2Χ0,5, 2Χ0,75, 2Χ1,00, 2Χ1,25, 2Χ1,5, 2Χ2,00, 2Χ2,50, 3Χ0,50, 3Χ0,75, 3Χ1,00, 3Χ1,25, 3Χ1,50, 3Χ1,50 |
| Μόνωση: | ΠΕΠ |

