Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 200c high temperature wire ] αγώνας 270 προϊόντα.
Copper 24AWG PFA Flexible Insulated Cable E239689 150V 200C UL1860 For Home
| Όνομα προϊόντων: | UL1860 hook-up αντίστασης λ μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
UL1180 PTFE έντυσε ηλεκτρικό εύκαμπτο καλώδιο καλωδίων 300V 200C χαλκού νικελίου καλυμμένο το αγκίδα
| Όνομα προϊόντων: | UL1180 20awg ηλεκτρικό σε υψηλό - καλώδιο ποιοτικών PTFE τεφλόν καλωδίων |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
UL1199 PTFE έντυσε ηλεκτρικό εύκαμπτο καλώδιο καλωδίων 600V 200C χαλκού νικελίου καλυμμένο το αγκίδα
| Όνομα προϊόντων: | UL1199 20awg ηλεκτρικό σε υψηλό - καλώδιο ποιοτικών PTFE τεφλόν καλωδίων |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
το ηλεκτρικό καλώδιο 10awg χαλκού 300v 200c UL3071 προσάραξε το επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
εύκαμπτος γάντζος καλωδίων UL1726 200c προσαραγμένος 300v μονωμένος PFA επάνω στο καλώδιο
| Όνομα προϊόντων: | UL1726 hook-up αντίστασης λ μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Χαλκός UL3135 22Awg γύρω από μονωμένο το σιλικόνη καλώδιο 200c
| Πρότυπο: | UL3135 |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
μονωμένο λάστιχο καλώδιο 12-30AWG σιλικόνης για την ηλεκτρική συσκευή με το κόκκινο χρώμα blace
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
22 μονωμένο καλώδιο UL 3122 χαλκού σιλικόνης AWG φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Το γυαλί σιλικόνης έπλεξε το ηλεκτρικό καλώδιο αντίστασης θερμότητας καλωδίων 200c καλωδίων UL3122 ηλεκτρικό
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
0.08mm Super Soft Silicone Wire 600V 200C UL3512 Tinned Copper Hybrid Battery Cable
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένο σύρμα |
|---|---|
| Μόνωση: | Καουτσούκ |
| Ονομαστική τάση: | 600V |

