Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ ul758 high voltage electrical wire ] αγώνας 385 προϊόντα.
200C υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικός κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός 22AWG 3mm PTFE
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |
UL3074 12 ηλεκτρικό καλώδιο AWG, ανθεκτικό στη θερμότητα ηλεκτρικό καλώδιο 8 χρώματα προαιρετικά
| όνομα: | Μονωμένο καλώδιο φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Ονομαστική τάση: | 600v |
Ο γάντζος υψηλής τάσης λιστών Ul επάνω στο καλώδιο, μετρητής 22 μόνωσε το προσαραγμένο καλώδιο χαλκού
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26-1AWG |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο καλωδίων 200C 8awg UL1199 PTFE
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | ptfe |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 200C 600V AWG UL1330 του 20/22/24
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν κονσερβοποιημένο καλώδιο καλώδιο χαλκού 16-30awg UL1591
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 18awg 200C UL1592 για αυτοκίνητο
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 26awg 200C UL1709 PFA για τη μοτοσικλέτα
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
Γύρω από προσαραγμένο το AWG καλώδιο χαλκού 12, πράσινο εύκαμπτο ηλεκτρικό καλώδιο AWM 3135
| Τύπος: | Μόνωσης |
|---|---|
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
| εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
Ηλεκτρικό καλώδιο 600V 150C καλωδίων UL3123 20AWG σιλικόνης μονωμένο λάστιχο
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30AWG-16AWG |

