Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ ul758 high voltage electrical wire ] αγώνας 385 προϊόντα.
AWM3135 υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρική εξαιρετικά εύκαμπτη μονωμένη σιλικόνη απόδειξη θερμότητας καλωδίων
| Όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
μονωμένο λάστιχο καλώδιο 12-30AWG σιλικόνης για την ηλεκτρική συσκευή με το κόκκινο χρώμα blace
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
λαστιχένιος 300V 305m/καλωδίων χαλκού 250C UL3253 νικέλινος ρόλος σιλικόνης
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
Μονωμένο PFA καλώδιο 600V UL758 20AWG/κόκκινο 150C για το φως εγχώριων συσκευών θερμαστρών
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδια PFA |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | Καλώδιο μόνωσης καλωδίων PFA rubbe |
η σιλικόνη 600V 150C μόνωσε το επικασσιτερωμένο καλώδιο UL3138 χαλκού για την εγχώρια συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
UL3136 μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός σιλικόνης για το φωτισμό με το μαύρο χρώμα
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός UL3135 σιλικόνης 600V 200C για την εγχώρια συσκευή
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200°C |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο υψηλής τάσης AWG 26 με τον προσαραγμένο αγωγό AWM3136
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
AWM1007 610m κονσερβοποιημένο καλώδιο UL758 PVC χαλκού για την εγχώρια κουζίνα
| Στοιχείο: | μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 0.24-1.50 χιλ. |
UL758 το φίμπεργκλας έπλεξε το μονωμένο χάλκινο καλώδιο 3068 σιλικόνη λαστιχένιο 600v VDE
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Πράσινος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |

