Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ ul758 high voltage electrical wire ] αγώνας 385 προϊόντα.
150C UL3133 εύκαμπτος σιλικόνης δοκιμής μολύβδου κονσερβοποιημένος ρόλος καλωδίων 305m/χαλκού ηλεκτρικός
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
υψηλής θερμοκρασίας σιλικόνης άσπρο μαύρο κόκκινο χρώμα καλωδίων καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3138 μονωμένο χαλκός
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης που χρησιμοποιείται στην εγχώρια συσκευή/το φωτισμό/κονσερβοποιημένα τα θερμάστρα υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικά καλώδια χαλκού
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 200°C |
| Πρότυπα: | UL758 |
Υψηλής τάσης υαλοπλαστική μονωμένο σύρμα χαλκού για το σπίτι Hold UL3254 πρότυπο
| voltage: | 10000V |
|---|---|
| temperature: | 250C |
| insulation: | fiberglass |
250C υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο, 24 προσαραγμένο AWG καλώδιο UL3252
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 250C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
15KV υψηλή τάση 16 τεφλόν καλώδιο AWG, όξινη αντίσταση καλωδίων UL3239 μονωμένη τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 15KV |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
UL 200C σιλικόνης μονωμένο λάστιχο καλωδίων UL3512 305m/καλώδιο σιλικόνης ρόλων υψηλής θερμοκρασίας
| Όνομα προϊόντων: | UL3512 |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
24 καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης μετρητών, ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης αλεξίπυρο
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
| εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
Πολυ χρωματισμένο καλώδιο ομιλητών σιλικόνης/υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο 22 AWG
| όνομα: | υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
| εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
UL10362 PFA νικέλινος χαλκός 600V 250C καλωδίων μόνωσης εύκαμπτος ηλεκτρικός για την εγχώρια συσκευή
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρικό καλώδιο αντίστασης θέρμανσης μόνωσης UL10362 PFA |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |

