Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ ul758 high voltage electrical wire ] αγώνας 385 προϊόντα.
μονωμένο καλώδιο χαλκού 10KV UL3304 φίμπεργκλας για τη θέρμανση της υψηλής τάσης προϊόντων
| Τάση: | 10000V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Φίμπεργκλας |
150C προσαραγμένα ηλεκτρικά καλώδια UL758 σιλικόνης 22AWG 600V για το φωτισμό των οδηγήσεων
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε/άσπρος/κόκκινος/καφετής/κίτρινος/πράσινος/κιτρινοπράσινος/ο Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Υψηλής θερμοκρασίας μόνωση καλωδίων 600V χαλκού UL758 προσαραγμένη 30AWG
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Δεχτείτε προσαρμοσμένος |
| Χρήση: | Καλωδίωση Inrernal |
Καλώδια UL 32AWG 7/0.08 χαλκού μόνωσης VDE UL758 XLPE
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο 600V 150C 19/0.75 Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας VDE UL758 8AWG 150 βαθμού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε/άσπρος/κόκκινος/καφετής/κίτρινος/πράσινος/κιτρινοπράσινος/ο Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Οικογένεια 2 ηλεκτρικό καλώδιο πυρήνων, βιομηχανικά ηλεκτρικά καλώδιο FEP/PFA και καλώδιο
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP ή PFA |
Το λάστιχο που ντύθηκε μόνωσε το ηλεκτρικό καλώδιο, προσαραγμένο AWG καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών 20 ανθεκτικό στη θερμότητα
| όνομα: | Ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| μοντέλο: | AWm3137 |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
5 ηλεκτρικό καλώδιο θέρμανσης σακακιών μόνωσης Telfon καλωδίων συνήθειας καρφιτσών 200C
| Εκτιμημένη τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP ή PFA |
Υψηλό λαστιχένιο καλώδιο 600V 150°C AWM3132 σιλικόνης καλωδίων προσωρινών σύνδεση σταθμών σκελών ηλεκτρικό
| όνομα: | Ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3132 |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Ηλεκτρικά καλώδια FT2 UL3254 καλωδίων σιλικόνης 12AWG 300V νικέλινα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |

