Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός UL3135 σιλικόνης 200C 16-26AWG
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200°C |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Ενιαίος πυρήνας 2.5mm κονσερβοποιημένη φλόγα πλεγμένων καλωδίων χαλκού - καθυστερών
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
λαστιχένιο κονσερβοποιημένο καλώδιο καλώδιο χαλκού 16awg σιλικόνης 600V UL3135
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
UL3135 VDE 200C 600V κονσερβοποίησε το λαστιχένιο μονωμένο ρόλο καλωδίων 305m/σιλικόνης χάλκινων καλωδίων
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
300V 20AWG 150C μονωμένο σιλικόνη ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3140
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
6AWG UL3512 Σύρμα Σιλικόνης 200C Ανθεκτικό στη Θερμότητα Καλώδιο από Επικασσιτερωμένο Χαλκό
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 6AWG |
εύκαμπτο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο ROHS 14awg UL3134 150C
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL3948 Uav εγχώριων συσκευών καλωδίων 600v 200C 18AWG FT2 σιλικόνης λαστιχένιος φωτισμός
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
Κονσερβοποιημένο καλώδιο 200 πλεξουδών χαλκού VDE 600v λάστιχο σιλικόνης βαθμού 250C
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
UL3135 600V εργοστασίων ανεφοδιασμού η βιομηχανική σιλικόνη στοιχείων θέρμανσης μηχανών ηλεκτρική μόνωσε το καλώδιο καλωδίων χαλκού
| Όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |

