Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
Κόκκινο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο AWG 22 με τον επικασσιτερωμένο αγωγό UL3133 χαλκού
| όνομα: | 22 μονωμένο σιλικόνη καλώδιο AWG |
|---|---|
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Επικεφαλίδιο σφραγισμένο σε χαλκό / καλώδιο απομονωμένο σε σιλικόνη 0,08 mm
| Wire Gauge: | 10awg,12awg, 14awg, 16awg, 18awg, 20awg, 22awg, 8awg, 24awg |
|---|---|
| Color: | Black, White, Red, Brown, Green, Blue |
| Jacket Thickness: | 0.08 |
UL3142 150C 600V 12AWG Επικασσιτερωμένο Χάλκινο Σύρμα με Μόνωση από Σιλικονούχο Καουτσούκ για Συσκευές
| Υλικό αγωγού: | Tinner Copper |
|---|---|
| Διάμετρος: | 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
UL1332 FEP Απομονωμένο σύρμα 300V 200C Ανώτατης θερμοκρασίας καλωδίων χαλκού για οικιακές συσκευές και φωτισμό
| Υλικό αγωγού: | Κονσερβοποιημένος Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 22 AWG, 8 AWG, 6 AWG, 4 AWG, 2 AWG |
| Μονωτικό υλικό: | ΠΕΠ |
UL3138 150C 600V Στερεωμένο χαλκό, σιλικόνιο, καουτσούκ, μονωμένο καλώδιο στεγνωτήρα για συσκευές
| Υλικό αγωγού: | Tinner Copper |
|---|---|
| Διάμετρος: | 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 9AWG, 10AWG |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
Πλεγμένος φίμπεργκλας μονωμένος σιλικόνη αγωγός χαλκού καλωδίων UL3122 κονσερβοποιημένος 0.3-1.25sqmm
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
UL3137 600V 150C Τυποποιημένο σύρμα από χαλκό, σιλικόνιο, καουτσούκ και καουτσούκ για συσκευές ατμού και θέρμανσης ενδυμάτων
| Υλικό αγωγού: | Tinner Copper |
|---|---|
| Διάμετρος: | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
UAV καλωδίων φωτισμού χαλκού 150C 12awg κονσερβοποιημένος UL3134 ODM cOem
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UAV UL3134 κονσερβοποιημένο 18AWG μονωμένο χαλκός καλώδιο 600V 150C
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός σιλικόνης Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας UL3134 14AWG
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

