Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Battery Cable
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ tinned copper silicone electrical cable ] αγώνας 427 προϊόντα.
Ηλεκτρικά εσωτερικά καλώδια και καλώδια χαλκού καλωδίων 150C σύνδεσης σιλικόνης κονσερβοποιημένα 300v
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Επικασσιτερωμένο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης χαλκού/ηλεκτρικό καλώδιο UL3219 σπειρών θέρμανσης
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
600V κονσερβοποιημένος 150C αγωγός χαλκού καλωδίων χαλκού μονωμένος XLPE για UAV τη θερμάστρα
| Υλικό: | XLPE+ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπα: | UL758 |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης που χρησιμοποιείται στην εγχώρια συσκευή/το φωτισμό/κονσερβοποιημένα τα θερμάστρα υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικά καλώδια χαλκού
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 200°C |
| Πρότυπα: | UL758 |
10AWG Σύρμα Σιλικόνης από Καουτσούκ 1050/0.08 Κονσερβοποιημένος Χαλκός UL758
| Conductor Material: | Tinned Copper wire |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Rated Voltage: | 600V |
305m/Roll κονσερβοποιημένος UL3512 χαλκός καλωδίων σιλικόνης μονωμένος λάστιχο
| Όνομα προϊόντων: | UL3512 |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης χαλκού, UL απαρίθμησε το εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης AWG 26
| όνομα: | AWM3135 εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL3123 150C 600V Σημιωμένο χαλκό σιλικόνιο καουτσούκ για οικιακές συσκευές και θέρμανση
| Υλικό αγωγού: | Tinner Copper |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
καλώδιο μπαταριών σιλικόνης 600V 200C, υψηλό ανθεκτικό στη θερμότητα καλώδιο UL CUL CSA πιστοποιημένο
| Τάση: | 600V εναλλασσόμενο ρεύμα |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
Πράσινο καλώδιο σιλικόνης AWG 14, επικασσιτερωμένος γάντζος σιλικόνης αγωγών χαλκού επάνω στο καλώδιο
| όνομα: | γάντζος σιλικόνης επάνω στο καλώδιο |
|---|---|
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
| εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |

