Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
UL3136 μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός σιλικόνης για το φωτισμό με το μαύρο χρώμα
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Εγχώρια συσκευή/θερμάστρα/κονσερβοποιημένος καλώδια χαλκός Ul1330 600V/200C φωτισμού FEP
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| υλικό: | χαλκός |
| Μόνωση: | fep καλώδιο μόνωσης |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης AWG 18 υψηλής θερμοκρασίας για την ηλεκτρική συσκευή UL 3367
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Ανθεκτικό στη θερμότητα πλεγμένο καλώδιο UL3550 φίμπεργκλας για το λουρί καλωδίωσης εγχώριων συσκευών
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός ή γυμνός χαλκός |
| Μέγεθος: | 22-12AWG |
ηλεκτρικό εύκαμπτο καλώδιο UL3122 20awg 18awg 16awg για την εγχώρια συσκευή
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
Καλώδια 22 PVC μαύρα καλώδια και καλώδια μόνωσης PVC SR κοκκίνου AWG και χρώματος 26AWG
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
Κίτρινα μονωμένα λάστιχο καλώδια και καλώδια καλωδίων 26awg 7/0.16 καλωδίων κουζινών
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
UL3135 600V 200C Σιλικόνιο μονωμένο σύρμα 16AWG - 30AWG Ηλεκτρικό καλώδιο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Λευκό |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
γάντζος 600V UL3331 XLPE επάνω στο καλώδιο και καλώδιο για το πετρέλαιο εγχώριων συσκευών ανθεκτικό
| Τάση: | 600v |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 125℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
Μονωμένο προσιτότητα υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο 450C καλωδίων καλωδίων 22AWG
| Στοιχείο: | Μονωμένο μίκα καλώδιο |
|---|---|
| Μόνωση: | Μίκα + γυαλί |
| Αγωγός: | νικέλινος χαλκός |

