Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
UL3726 Uav εγχώριων συσκευών καλωδίων 600v 150C 16AWG FT2 σιλικόνης λαστιχένιος φωτισμός
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
UL3134 600V 150C Σύρμα από σιλικονούχο καουτσούκ με επικασσιτερωμένο χάλκινο αγωγό για οικιακές συσκευές και κινητήρες
| Υλικό αγωγού: | Επικασσιτερωμένο σύρμα χαλκού |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16 AWG, 18 AWG, 14 AWG, 12 AWG |
| Μονωτικό Υλικό: | Σιλικόνη |
UL3289 16AWG παρέχει το μαύρο καλώδιο καλωδίων εγχώριων συσκευών μονωμένο XLPE
| όνομα: | XLPE καλώδιο |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3289 |
| Μόνωσης: | XLPE |
εύκαμπτος Electical κονσερβοποιημένος καλώδιο γάντζος χαλκού 0.3-2.5mm2 UL3135 12-26AWG επάνω στο καλώδιο για την εγχώρια συσκευή συστημάτων θέρμανσης
| Εφαρμογές: | βιομηχανική δύναμη, εγχώρια συσκευή |
|---|---|
| Χρώματα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Πρότυπα: | UL 758 |
UL3122 εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο πλεξίματος φίμπεργκλας αγωγών χαλκού καλωδίων 16AWG
| Υλικό μόνωσης: | Σιλικόνη |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης |
| Μόνωση: | λάστιχο σιλικόνης |
μπλε γάντζος εγχώριων συσκευών XLPE επάνω στον ανεφοδιασμό εργοστασίων καλωδίων AWM3321 12AWG Κίνα
| όνομα: | XLPE καλώδιο |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3321 |
| Μόνωσης: | XLPE |
Vdeh05s-Κ λαστιχένιο καλώδιο 450 750V 180C μόνωσης σιλικόνης Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας για ηλεκτρικό
| Εκτιμημένη τάση: | 450/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180C |
| Εφαρμογές: | θερμάστρα/δύναμη motor&generator/UAV/robot/industrial κ.λπ. |
UL3728 Καλώδια από καουτσούκ σιλικόνης 30AWG 300V/200C FT2 Κίτρινο/Πράσινο Ρομπότ Φωτιστικό Οικιακής Συσκευής
| Ονομασία προϊόντος: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
Στρογγυλός γάντζος εγχώριων συσκευών XLPE επάνω στο καλώδιο 22 φλόγα AWG AWM3289 - καθυστερών
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Ονομαστική τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
Ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού καλωδίων UL1331 150C μονωμένο FEP για τις ηλεκτρονικές συσκευές
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150 βαθμός |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |

