Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
Προσαρμοσμένο έγχρωμο FEP Insolated Wire CCC CQC111 20AWG 300V 200C Contined Copper Conductor
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδια FEP |
|---|---|
| Αγωγός: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | Καλώδιο μόνωσης καλωδίων FEP rubbe |
Προσαρμοσμένο χρώμα UL20723 PFA μονωμένο σύρμα 600V 200C AWM20723 VW-1 Σύρμα χαλκού
| Ονομασία προϊόντος: | Καλώδια PFA |
|---|---|
| Αγωγός: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | Καλώδιο μόνωσης καλωδίων PFA rubbe |
8 μονωμένο PlatingMica καλώδιο νικελίου χρωμάτων Awm5107 UL758
| στοιχείο: | Μονωμένο μίκα καλώδιο |
|---|---|
| Μόνωση: | Μίκα + γυαλί |
| ΑΓΩΓΟΣ: | νικέλινος χαλκός |
Συσκευάζοντας μονωμένο τυλιγμένο PVC καλώδιο εξοπλισμού καλωδίων ηλεκτρονικό, μονωμένη εσωτερική καλωδίωση καλωδίου τροφοδοσίας Awm1015
| Μόνωση: | XLPVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.905.05mm |
Μονωμένος ο έγκριση προβολέας καλωδίων μόνωσε τη βιομηχανική απόδειξη AWM3135
| Τύπος: | Μόνωση |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
Μονωμένος ο έγκριση προβολέας καλωδίων μόνωσε τη βιομηχανική απόδειξη AWM3135
| Τύπος: | Μόνωση |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
Συσκευάζοντας μονωμένο τυλιγμένο PVC καλώδιο εξοπλισμού καλωδίων ηλεκτρονικό, μονωμένη εσωτερική καλωδίωση καλωδίου τροφοδοσίας Awm1015
| Μόνωση: | XLPVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.905.05mm |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο μίκα καλώδιο 16awg 450C/νικέλινο καλώδιο UL5128 χαλκού
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 450℃ |
| Μόνωση: | γυαλί |
Επικασσιτερωμένη χαλκού εγχώρια συσκευή καλωδίων Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας UL3133 305m/Roll μονωμένη σιλικόνη
| Ονομα: | 22 μονωμένο σιλικόνη καλώδιο AWG |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Επικασσιτερωμένη χαλκού εγχώρια συσκευή καλωδίων Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας UL3133 305m/Roll μονωμένη σιλικόνη
| Ονομα: | 22 μονωμένο σιλικόνη καλώδιο AWG |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

