Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
κονσερβοποιημένος RV1015 χαλκός καλωδίων UL758 μόνωσης PVC ρόλων 1.50mm 305M/
| Μόνωση: | PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.9010.66mm |
Το καθαρό νικελίου φίμπεργκλας καλωδίων αγωγών μονωμένο μίκα έπλεξε 18 το AWG UL5107
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 450℃ |
| Μόνωση: | γυαλί |
FT-2 σιλικόνης λαστιχένιο ηλεκτρικό εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο ΔΟΚΙΜΉΣ 0.5-4.0MM2 φλογών
| Χρώμα: | όλα τα χρώματα είναι διαθέσιμα |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | -60-200C |
| Τάση: | 600V |
Μονωμένος FEP κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός 600V/200C Peroof Heet για τη νέους ενέργεια/τη θερμάστρα/το φωτισμό
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό: | χαλκός |
| Μόνωση: | fep καλώδιο μόνωσης |
UL3122 Silicone Insulated Wire 300V 200C High Temperature 18 AWG for Home Appliance and Industrial Use
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Μόνωση: | Καουτσούκ σιλικόνης |
| Ονομαστική τάση: | 300 V |
Ηλεκτρικό μονωμένο λάστιχο καλώδιο 600V 18awg UL3134 150C σιλικόνης συσκευών
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
18AWG η εγχώρια συσκευή μόνωσε δύναμης μονωμένο 0.5mmsq οχημάτων καλωδίων το ηλεκτρικό XLPE πορτοκαλί χρώμα καλωδίων
| Ονομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Μόνωση: | XLPE |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
18AWG η εγχώρια συσκευή μόνωσε δύναμης μονωμένο 0.5mmsq οχημάτων καλωδίων το ηλεκτρικό XLPE πορτοκαλί χρώμα καλωδίων
| Ονομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Μόνωση: | XLPE |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένος XLPE γάντζος εγχώριων συσκευών επάνω στον αγωγό χαλκού ρόλων καλωδίων 305M/
| υλικό: | XLPE+ ΚΟΝΣΕΡΒΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Πρότυπα: | UL758 |
300v 200c μονωμένο FEP καλώδιο χαλκού βαθμού κονσερβοποιημένο UL1332
| ζώνη: | Mysun |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος/στερεό |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, ηλεκτρική συσκευή, εγχώρια συσκευή |

