Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
VDE0250 Πρότυπο μονωμένο σύρμα FEP με 100 μέτρα ανά ρουλίνα και ράβδους για σκληρά περιβάλλοντα στην ηλεκτρονική και αεροδιαστημική βιομηχανία
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Επιλογές διαμέτρου: | 2Χ0,5, 2Χ0,75, 2Χ1,00, 2Χ1,25, 2Χ1,5, 2Χ2,00, 2Χ2,50, 3Χ0,50, 3Χ0,75, 3Χ1,00, 3Χ1,25, 3Χ1,50, 3Χ1,50 |
| Μόνωση: | ΠΕΠ |
UL3123 150C 600V Σημιωμένο χαλκό σιλικόνιο καουτσούκ για οικιακές συσκευές και θέρμανση
| Υλικό αγωγού: | Tinner Copper |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Μονωτικό Υλικό: | Καουτσούκ σιλικόνης |
Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών AWG 22, μονωμένο XLPE καλώδιο για το φωτισμό UL3173 των οδηγήσεων
| Τάση: | 600V-700V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 150℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
22 μονωμένος κονσερβοποιημένος καλώδιο αγωγός χαλκού μετρητών UL758 XLPE
| Πρότυπο: | AWM3321 |
|---|---|
| Μόνωση: | XLPE |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Σύρμα με μόνωση από καουτσούκ σιλικόνης 600v 150C UL3213 8AWG FT2 Πράσινο για φώτα UAV
| Ονομασία προϊόντος: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Κονσερβοποιημένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
600v 150C Σιλικόνιο καουτσούκ μονωμένο σύρμα UL3213 8AWG FT2 Πράσινο Για φώτα UAV
| Ονομασία του προϊόντος: | Καλώδια από καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Διοικητής: | Κουρέλια χαλκού |
| Απομόνωση: | Καλώδιο μόνωσης από σιλικόνη |
AWM3321 14AWG το επιχείρησης μονωμένο XLPE καλώδιο προβολέων ανεφοδιασμού κίτρινο
| όνομα: | XLPE καλώδιο |
|---|---|
| μοντέλο: | AWM3321 |
| Μόνωσης: | XLPE |
Μονωμένο PFA καλώδιο υψηλής τάσης του ISO 300V για αυτοκίνητο εσωτερικό
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Ηλεκτρική εφαρμογή 16AWG θέρμανσης καλωδίων χαλκού μονωμένη FEP
| Εκτιμημένη τάση: | 30V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 105 βαθμός |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Υψηλής θερμοκρασίας FEP απομονωμένο σύρμα σχοινί 200 βαθμούς 30 AWG
| Διορισμένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Ονομαστική θερμοκρασία: | 200C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |

