Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant thin insulated wire ] αγώνας 447 προϊόντα.
Θερμότητας διαφορετικά χρώματα καλωδίων UL1332 απόδειξης 300V 200C μονωμένα τεφλόν προαιρετικά
| Μόνωσης: | FEP |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30AWG-10AWG |
24awg εύκαμπτο ανθεκτικό στη θερμότητα UL 3133 καλώδιο χαλκού σιλικόνης μονωμένο λάστιχο κονσερβοποιημένο καλώδιο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Ανθεκτική απόδειξη 26 θερμότητας τεφλόν καλώδιο AWG, ντυμένο τεφλόν ηλεκτρικό καλώδιο
| Τύπος Condutor: | "Χαμένη" |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος, μαύρος, κόκκινος, καφετής, κίτρινος, μπλε, γαρίφαλο |
| Ονομαστική τάση: | 600v |
Φλόγα - μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καθυστερούντω, ηλεκτρικό καλώδιο UL3222 θερμαστρών
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Εύκαμπτα ενιαία μονωμένα λάστιχο καλώδια VDE h05s-Κ Sheathless σιλικόνης πυρήνων ανθεκτικό στη θερμότητα
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
|---|---|
| Μονωτικά Υλικά: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Μαέστρος Υλικό: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
Γάντζος θερμαστρών πλεξίματος φίμπεργκλας επάνω στο καλώδιο, οικιακό ηλεκτρικό καλώδιο UL5128 300v 450c
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 450c |
| Μόνωσης: | Μίκα |
Πλεγμένο καλώδιο ανθεκτικό στη θερμότητα VDE πιστοποιημένο h05sj-Κ φίμπεργκλας μόνωσης σιλικόνης
| Ονομαστική τάση: | 300/500V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180C |
| Μόνωσης: | Πλέξιμο λάστιχου και φίμπεργκλας σιλικόνης |
Απόδειξη 18 θερμότητας ηλεκτρικός γάντζος AWG επάνω στο καλώδιο, ελεύθερο καλώδιο UL3266 αλόγονου ROHS
| Τάση: | 300V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 125℃ |
| Πρότυπο: | UL758 |
UL3122 λαστιχένια μόνωση 305m/Roll σιλικόνης πλεγμένων καλωδίων φίμπεργκλας
| πρότυπο: | UL3122 |
|---|---|
| Μόνωση: | λάστιχο σιλικόνης |
| Σακάκι: | Φίμπεργκλας |
Λαστιχένιο Awm3122 26AWG κόκκινο καλώδιο προβολέων XLPE σιλικόνης
| Πρότυπο: | UL3122 |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Νικέλινος χαλκός |

