Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ heat resistant thin insulated wire ] αγώνας 448 προϊόντα.
UL3122 πλεγμένος φίμπεργκλας μονωμένος απόδειξη μόλυβδος 300V θέρμανσης καλωδίων
| Μόνωση: | Γυαλί ινών και λάστιχο Silcicone |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
Ανθεκτικό στη θερμότητα λαστιχένιο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο για το καλώδιο ελέγχου εγχώριων συσκευών UL3075
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Ανθεκτικό στη θερμότητα επίπεδο ηλεκτρικό καλώδιο, ντυμένο πλαστικό καλώδιο UL2468 χαλκού
| Μόνωσης: | PVC |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30-16AWG |
ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού εφαρμογής θέρμανσης καλωδίων 30V μονωμένο FEP Multicore
| Εκτιμημένη τάση: | 30VV |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 105 βαθμός |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Εύκαμπτο ντυμένο σιλικόνη ανθεκτικό στη θερμότητα καλώδιο μηχανών καλωδίων UL3135
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200c |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Λαστιχένιο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο ανθεκτικό στη θερμότητα 600V για την εγχώρια συσκευή
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200c |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
16-30 AWG υψηλής θερμοκρασίας πιστοποιημένο αντι πετρέλαιο καλωδίων UL3068 UL φίμπεργκλας πλεγμένο
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί ινών |
16-30 AWG υψηλής θερμοκρασίας πιστοποιημένο αντι πετρέλαιο καλωδίων UL3068 UL φίμπεργκλας πλεγμένο
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωση: | Γυαλί ινών |
Θερμότητας απόδειξης μαλακός μονωμένος σιλικόνη αγωγός UL3140 χαλκού καλωδίων 300V κονσερβοποιημένος 150C
| όνομα: | Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο απόδειξης θερμότητας |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26-20AWG |
Τεφλόν PFA προσωρινών σύνδεση σταθμών E239689 UL10362 ηλεκτρική αντίσταση θέρμανσης μόνωσης καλωδίων
| Όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρικό καλώδιο αντίστασης θέρμανσης μόνωσης UL10362 PFA |
|---|---|
| Χρώμα: | όλα τα χρώματα |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |

