Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Εύκαμπτη μόνωση καλωδίων πετρελαίου ανθεκτική, θερμικό μονωμένο καλώδιο 1.0mm 180C 750V vdeh05ss-Κ
| Ονομαστική τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Πράσινη μόνωση καλωδίων απόδειξης θερμότητας, καλώδιο vdeh05sj-Κ μολύβδου 1.5mm εύκαμπτο
| Ονομαστική τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
14awg υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο UL1331 για τον ηλεκτρικό φούρνο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
Οικογένεια 2 ηλεκτρικό καλώδιο πυρήνων, βιομηχανικά ηλεκτρικά καλώδιο FEP/PFA και καλώδιο
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP ή PFA |
υψηλής θερμοκρασίας 1.5mm VDE8207 μονωμένο τεφλόν ανθεκτικό FEP καλωδίων ανθεκτικό καλώδιο πετρελαίου
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
Διπλό μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο 22 AWG καλωδίων χαλκού μονωμένο FEP
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |
Λαστιχένιο καλώδιο 200C 300V μόνωσης σιλικόνης φίμπεργκλας UL3122
| Προϊόντα: | πλεγμένα καλώδια φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Χρώμα: | άσπρος μπλε μαύρος κόκκινος κιτρινοπράσινος |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο καλώδιο 0.5mm UL Awm σιλικόνης για την εγχώρια συσκευή
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Οικιακό Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 305m μονωμένο σιλικόνη καλώδιο UL3122
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
Μονωμένο καλώδιο καλωδίων σιλικόνης απόδειξης θερμότητας AWG 26 λάστιχο για την εγχώρια συσκευή UL3135
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |

