Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Κόκκινο ντυμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης UL3223, εύκαμπτη καιρική αντίσταση καλωδίων κουζινών ρυζιού
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης προβολέων 300V UL3223
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL 1199 ηλεκτρικό μονωμένο καλώδιο PTFE καλώδιο 20 AWG καλωδίων συνήθειας
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | νικέλινο/επαργυρωμένο καλώδιο χαλκού |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, βιομηχανική, ηλεκτρική συσκευή, καλωδίωση, εγχώρια συσκευή |
Φλόγα - μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καθυστερούντω, ηλεκτρικό καλώδιο UL3222 θερμαστρών
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
6 το AWG στο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης AWG 30 έντυσε το εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
| Μόνωση: | Σιλικόνη |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| MOQ: | 3050M |
Το υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο 18 AWG UL1330 200c 600V FEP μόνωσε το ηλεκτρικό καλώδιο 2.17mm καλωδίων
| Υλικό αγωγών: | Προσαραγμένος επικασσιτερωμένος χαλκός |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | FEP |
| Χρώμα: | Απαίτηση |
6 το AWG στο μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης AWG 30 έντυσε το εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
| Απομόνωση: | Σιλικόνη |
|---|---|
| Διοικητής: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| Τροποποιημένο: | 3050M |
Μονωμένο XLPE καλώδιο αγωγών UL3289 18AWG 600V χαλκού
| ΟΝΟΜΑ: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Μόνωση: | XLPE |
| Κατασκευή αγωγών: | 7/0.10 7/0.127 7/0.16 11/0.16 21/0.18 41/0.254 105/0.254 133/0.45 |
Καταστήστε αλεξίπυρα 1,5 σιλικόνης μονωμένης λάστιχο καλωδίων χιλ. αντίστασης VDE (Ν) 2GFAF φλογών
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
0,75 εύκαμπτου χιλ. λάστιχου σιλικόνης έντυσαν το εύκαμπτο καλώδιο για το οδηγημένο ελαφρύ vdeh05s-Κ
| Ονομαστική τάση: | 300v/500v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 180℃ |
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |

