Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Ηλεκτρικό μονωμένο λάστιχο καλώδιο UL3135 σιλικόνης κατσαρολών 200C
| Υλικό μόνωσης:: | Σιλικόνη |
|---|---|
| Πιστοποιητικό:: | ISO9001/ISO14001 το /OHSAS18001/CCC |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία:: | 200C |
Προσαρμοσμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλύβδινων συρμάτων χαλκού ντυμένο για το βιομηχανικό καλώδιο πλεξίδων χρήσης
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
Το γυαλί σιλικόνης έπλεξε το ηλεκτρικό καλώδιο αντίστασης θερμότητας καλωδίων 200c καλωδίων UL3122 ηλεκτρικό
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
UL3122 πλεγμένο καλώδιο σιλικόνης για την καλωδίωση συσκευών σπιτιών
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
Εύκαμπτο προσαραγμένο λάστιχο σιλικόνης καλωδίων πυρήνων UL4330 18AWG χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Πολυ πυρήνων 4*18 AWG αντίσταση UL4271 υψηλής τάσης καλωδίων συνήθειας ηλεκτρική
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
20-26 AWG ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας πετρελαίου ανθεκτικό για το προϊόν UL4297 θερμότητας
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
Μονωμένο καλώδιο ομιλητών εγχώριων συσκευών, λαστιχένιο καλώδιο UL 4330 μολύβδου δοκιμής
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
2 καρφίτσες 16 υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο μετρητών, καλυμμένο καλώδιο 300V 200℃ σιλικόνης
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
COem 30 AWG όξινη αντίσταση μόνωσης 30V 150C καλωδίων συνήθειας ηλεκτρική και σιλικόνης καλωδίων
| Εκτιμημένη τάση: | 30v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |

