Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Γάντζος AWM3321 XLPE επάνω στο καλώδιο ο κίτρινος προβολέας ανεφοδιασμού επιχείρησης
| Όνομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Πρότυπο: | AWM3321 |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Λαστιχένια UL3068 μόνωση 30AWG πλεγμένων καλωδίων φίμπεργκλας σιλικόνης
| όνομα προϊόντων: | UL3068 |
|---|---|
| Μόνωση: | σιλικόνης φίμπεργκλας που πλέκεται λαστιχένιο |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Λαστιχένιο μονωμένο προβολέας καλώδιο σιλικόνης Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας AWM3133 για την εγχώρια συσκευή και το φωτισμό
| Όνομα: | 22 μονωμένο σιλικόνη καλώδιο AWG |
|---|---|
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Ο γάντζος υψηλής τάσης λιστών Ul επάνω στο καλώδιο, μετρητής 22 μόνωσε το προσαραγμένο καλώδιο χαλκού
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26-1AWG |
Πλεγμένο μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο UL3122 20awg 18awg 16awg UL χαλκού πιστοποιημένο
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-16AWG, 0.31.25mm |
Εκτιμημένο πυρκαγιά μονωμένο σιλικόνη καλώδιο 26AWG-12AWG 0.3mm2.5mm μολύβδου δοκιμής για την επιλογή
| όνομα: | καλώδιο καλωδίων σιλικόνης |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26AWG-12AWG, 0.32.5mm |
Το φίμπεργκλας έπλεξε την απόδειξη θερμότητας καλωδίων μόνωσης σιλικόνης ηλεκτρικών καλωδίων
| Insulation: | silicone rubber |
|---|---|
| Αγωγός: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μέγεθος: | 26-20AWG |
Ανθεκτικό υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο σιλικόνη καλώδιο UL3134 18AWG για τις ηλεκτρικές κατσαρόλες
| όνομα: | Υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο καλωδίων σιλικόνης |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 18AWG, 16AWG, 14AWG, 12AWG |
Ανθεκτικό στη θερμότητα πλεγμένο καλώδιο UL3550 φίμπεργκλας για το λουρί καλωδίωσης εγχώριων συσκευών
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός ή γυμνός χαλκός |
| Μέγεθος: | 22-12AWG |
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας πιστοποιητικών h05sj-Κ VDE για την εγχώρια συσκευή κατασκευαστών σπασιμάτων
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 0.52.5mm |

