Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Σωλήνες απομονωμένα από χαλκό, σιλικόνιο και καουτσούκ που χρησιμοποιούνται σε οικιακές συσκευές/φωτιστικά/θέρμανση
| Τετάρτη: | 600V |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200°C |
| Τύπος: | UL758 |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης που χρησιμοποιείται στην εγχώρια συσκευή/το φωτισμό/κονσερβοποιημένα τα θερμάστρα υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικά καλώδια χαλκού
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 200°C |
| Πρότυπα: | UL758 |
300v 200c μονωμένο FEP καλώδιο χαλκού βαθμού κονσερβοποιημένο UL1332
| ζώνη: | Mysun |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος/στερεό |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, ηλεκτρική συσκευή, εγχώρια συσκευή |
18AWG η εγχώρια συσκευή μόνωσε δύναμης μονωμένο 0.5mmsq οχημάτων καλωδίων το ηλεκτρικό XLPE πορτοκαλί χρώμα καλωδίων
| Ονομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Μόνωση: | XLPE |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Στρογγυλός γάντζος εγχώριων συσκευών επάνω στο καλώδιο 22 φλόγα AWG Awm3289 - ο κόκκινος προβολέας XLPE καθυστερούντω μόνωσε το καλώδιο
| Ονομα: | AWM3289 |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | XLPE |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Ο ηλεκτρικός εύκαμπτος γάντζος UL1199 20awg επάνω στο τεφλόν καλώδιο 600V καλωδίων PTFE εκτίμησε την τάση
| Όνομα προϊόντων: | UL1199 20awg ηλεκτρικό σε υψηλό - καλώδιο ποιοτικών PTFE τεφλόν καλωδίων |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Ντυμένο κασσίτερος καλώδιο PVC χαλκού 20AWG 300V κονσερβοποιημένο UL1007
| Πρότυπος αριθμός:: | UL1007 |
|---|---|
| Εφαρμογή:: | εσωτερικό για τη συσκευή κ.λπ. |
| Τύπος αγωγών:: | Προσαραγμένος |
Πλεγμένο φίμπεργκλας ηλεκτρικό καλώδιο καλωδίων Awm UL3122 20AWG κόκκινο μονωμένο σιλικόνη
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
18AWG η εγχώρια συσκευή μόνωσε δύναμης μονωμένο 0.5mmsq οχημάτων καλωδίων το ηλεκτρικό XLPE πορτοκαλί χρώμα καλωδίων
| Ονομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Μόνωση: | XLPE |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
28AWG ενιαίο καλώδιο 305m/Roll σιλικόνης XLPE πυρήνων για το φωτισμό των οδηγήσεων
| Conductor Type: | Stranded |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |

