Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
Κονσερβοποιημένη AWG θερμοκρασία 600V ύψους καλωδίων σιλικόνης χαλκού 18 ηλεκτρική για τη θερμάστρα
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Επικασσιτερωμένη χαλκού σιλικόνης μονωμένη λάστιχο θέρμανση φούρνων καλωδίων υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρική που προσαράσσουν
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
30AWG 150C VDE μονωμένο σιλικόνη καλώδιο αγωγών χαλκού καλωδίων κονσερβοποιημένο UL3132
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Μονωμένο καλώδιο χαλκού υψηλής τάσης καλωδίων 26awg σιλικόνης ρόλων Ul3071 100m/λάστιχο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένο καλώδιο χαλκού νικελίου καλωδίων 150C σιλικόνης UL3219 0.78mm λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Επικασσιτερωμένος γάντζος χαλκού UL1726 PFA επάνω στη μόνωση 250C καλωδίων εύκαμπτη
| Όνομα προϊόντων: | UL1726 hook-up αντίστασης λ μόνωσης υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρικό καλώδιο |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Το PVC 30AWG 600V μόνωσε το κονσερβοποιημένο 105C μονωμένο χαλκός καλώδιο καλωδίων UL1015 χαλκού
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | PVC |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης καλωδίων 150C UL3130 χαλκού φίμπεργκλας νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
UL3223 150C μονωμένο σιλικόνη καλώδιο χαλκού καλωδίων 300V νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Μονωμένο FEP καλώδιο καλωδίων 30awg UL1332 200V CSA χαλκού αυτοκινήτων FEP Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας
| ζώνη: | Mysun |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Εφαρμογή: | Θερμαίνοντας, ηλεκτρική συσκευή, εγχώρια συσκευή |

