Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
600V 150C κονσερβοποιημένος UL3134 χαλκός καλωδίων σιλικόνης μονωμένος λάστιχο
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Επικασσιτερωμένο μονωμένο λάστιχο καλώδιο UL3134 σιλικόνης χαλκού 18awg
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός UL3135 σιλικόνης 200C 16-26AWG
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200°C |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Επικασσιτερωμένος γάντζος χαλκού UL3271 12AWG XLPE επάνω στο καλώδιο AWM3271
| Όνομα: | Ηλεκτρικό καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Πρότυπο: | AWM3271 |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Καλώδιο UL3134 600V χαλκού σιλικόνης φωτισμού 12awg VDE
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Εσωτερικός μονωμένος άσπρος επικασσιτερωμένος χαλκός AWM1007 καλωδίων αντίστασης για την εγχώρια κουζίνα
| Το στοιχείο: | Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού |
|---|---|
| αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 0.24-1.50 χιλ. |
AWM1007 610m κονσερβοποιημένο καλώδιο UL758 PVC χαλκού για την εγχώρια κουζίνα
| Στοιχείο: | μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 0.24-1.50 χιλ. |
5 ηλεκτρικό καλώδιο θέρμανσης σακακιών μόνωσης Telfon καλωδίων συνήθειας καρφιτσών 200C
| εκτιμημένη τάση: | 450V/750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | FEP ή PFA |
300V το PVC ετύλιξε το μονωμένο χαλκού καλωδίων καλώδιο αγωγών καλωδίων κονσερβοποιημένο UL1430
| Μόνωση: | PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.9010.66mm |
Κονσερβοποιημένος AWM1015 χαλκός καλωδίων UL758 OD 10.66mm τυλιγμένος PVC
| Μόνωση: | PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.9010.66mm |

