Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 305m roll ul tinned copper wire ] αγώνας 768 προϊόντα.
150C UL3133 εύκαμπτος σιλικόνης δοκιμής μολύβδου κονσερβοποιημένος ρόλος καλωδίων 305m/χαλκού ηλεκτρικός
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
κονσερβοποιημένος RV1015 χαλκός καλωδίων UL758 μόνωσης PVC ρόλων 1.50mm 305M/
| Μόνωση: | PVC |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
| OD: | 1.9010.66mm |
UL τυποποιημένο σιλικόνης καλώδιο σιλικόνης καλωδίων UL3135 εύκαμπτο για τον επικασσιτερωμένο αγωγό χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200°C |
| MOQ: | 3050M |
610m/ Ρόλων σιλικόνης μονωμένο λάστιχο καλώδιο 26AWG σιλικόνης καλωδίων VDE UL3135 εύκαμπτο
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200°C |
| MOQ: | 3050M |
Ηλεκτρικοί κινητήρες που ανάβουν κονσερβοποιημένο UL758 χάλκινο καλώδιο καλωδίων σιλικόνης μονωμένο το λάστιχο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
UAV καλωδίων φωτισμού χαλκού 150C 12awg κονσερβοποιημένος UL3134 ODM cOem
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UAV UL3134 κονσερβοποιημένο 18AWG μονωμένο χαλκός καλώδιο 600V 150C
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
26/0.254 UL758 1000Ft κονσερβοποιημένο καλώδιο 16AWG σιλικόνης χαλκού
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
150deg μονωμένο λάστιχο καλώδιο 24awg σιλικόνης για τον προβολέα 600V UL 3137
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός σιλικόνης Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας UL3134 14AWG
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

