Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 300v rubber tinned copper wire ] αγώνας 305 προϊόντα.
Μονωμένο καλώδιο ομιλητών εγχώριων συσκευών, λαστιχένιο καλώδιο UL 4330 μολύβδου δοκιμής
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού |
το υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο 20-26 λάστιχο σιλικόνης AWG UL3140 μόνωσε το επικασσιτερωμένο ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
150C UL 305m/κυλούν το επικασσιτερωμένο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο καλωδίων UL3239 6KV 10KV χαλκού
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
η σιλικόνη ρόλων 150C UL 305m/μόνωσε κονσερβοποιημένο καλώδιο χαλκού καλωδίων UL3239 6KV το 10KV
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Μονωμένο καλώδιο 305m/roll 300V 200C χαλκού AWM3122 20AWG φίμπεργκλας
| Στοιχείο: | Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας |
|---|---|
| Μόνωση: | Σιλικόνη rubber+fiberglass |
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
UL3223 150C μονωμένο σιλικόνη καλώδιο χαλκού καλωδίων 300V νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
το ηλεκτρικό καλώδιο 10awg χαλκού 300v 200c UL3071 προσάραξε το επικασσιτερωμένο καλώδιο χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Το ηλεκτρικό καλώδιο UL 3122 καλής ποιότητας λαστιχένια μόνωση σιλικόνης κονσερβοποίησε το μαύρο άσπρο μπλε καλωδίων 300V 200C χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Η λαστιχένια μόνωση σιλικόνης κονσερβοποίησε το άσπρο μαύρο μπλε μηχανών θερμαστρών καλωδίων UL3122 300V 200C χαλκού
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Σιλικόνη 300V πλεγμένων καλωδίων γυαλιού ινών 24AWG UL3122
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

