Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Battery Cable
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 200c high temperature wire ] αγώνας 270 προϊόντα.
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο καλωδίων 200C 8awg UL1199 PTFE
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | ptfe |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 26awg 200C UL1709 PFA για τη μοτοσικλέτα
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
κύριο καλώδιο καλωδίων 32awg 200C UL1710 PFA υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | PFA |
UL3512 εύκαμπτο καλώδιο προσωρινών σύνδεση σταθμών χαλκού, 0.5-4.0 τετράγωνο καλώδιο μολύβδου χιλ. ηλεκτρικό
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 0.5-4.0sqmm |
Το τεφλόν καλωδίων μόνωσης E239689 UL1332 26AWG FEP έντυσε το νικέλινο αγωγό χαλκού
| Όνομα προϊόντων: | Ντυμένο καλώδιο καλώδιο μόνωσης UL1332 26AWG FEP |
|---|---|
| Χρώμα: | όλα τα χρώματα |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 18awg 200C UL1592 για αυτοκίνητο
| Ονομαστική τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
Όλα τα χρώματα μόνωσαν το προσαραγμένο καλώδιο χαλκού, μονωμένο PTFE καλώδιο UL1180 20awg
| Όνομα προϊόντων: | UL1180 20awg ηλεκτρικό σε υψηλό - καλώδιο ποιοτικών PTFE καλωδίων |
|---|---|
| Χρώμα: | όλα τα χρώματα |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Ο ηλεκτρικός εύκαμπτος γάντζος UL1199 20awg επάνω στο τεφλόν καλώδιο 600V καλωδίων PTFE εκτίμησε την τάση
| Όνομα προϊόντων: | UL1199 20awg ηλεκτρικό σε υψηλό - καλώδιο ποιοτικών PTFE καλωδίων |
|---|---|
| Color: | All colors |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
20 μονωμένο FEP καλώδιο 200C θερμοκρασίας ύψους AWG για την εγχώρια συσκευή
| Όνομα προϊόντων: | Καλώδιο μόνωσης PVC πυρήνων χαλκού |
|---|---|
| Χρώμα: | Απαίτηση πελάτη |
| Αγωγός: | Προσαραγμένος χαλκός |
26awg υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού καλωδίων ul3122 νικέλινο για τον αισθητήρα
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωση: | Φίμπεργκλας |

