Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Battery Cable
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ 200c high temperature wire ] αγώνας 270 προϊόντα.
Φλόγα - καθυστερών 12 AWG προσαρμοσμένο UL3074 χρώμα καλωδίων πλεξουδών γυαλιού σιλικόνης λαστιχένιο
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | γυαλί ινών |
Τροφίμων λαστιχένιο μανίκι σιλικόνης σωληνώσεων βαθμού υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτο για τη μηχανή καφέ
| Θερμοκρασία: | 180-250C |
|---|---|
| Τάση: | 300-6000V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | 100m ανά ρόλο |
μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός UL3135 σιλικόνης 600V 200C για την εγχώρια συσκευή
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200°C |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο τεφλόν καλώδιο 200C 600V AWG UL1330 του 20/22/24
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| Μόνωσης: | FEP |
Υψηλής θερμοκρασίας συσκευών μολύβδου καλώδιο UL1330 10-28AWG καλωδίων καλωδίων μονωμένο τεφλόν
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150c |
| Μόνωσης: | Τεφλόν FEP |
200C 30KV μαλακό προσαρμοσμένο UL3239 χρώμα καλωδίων σιλικόνης λαστιχένιο μονωμένο
| Εκτιμημένη τάση: | 3KV, 6KV, 10KV, 20, KV, 30KV |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Το φίμπεργκλας που μονώθηκε προσάραξε το επικασσιτερωμένο καλώδιο 1.682.66mm διάμετρος AWM3122 χαλκού
| Μόνωσης: | Γυαλί ινών και λάστιχο Silcicone |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
Υψηλός - η ποιοτική UL 3122 300V 200C σιλικόνη μόνωσε μαύρο άσπρο μπλε κίτρινο πλεγμένων καλωδίων γυαλιού ινών καλωδίων
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Υψηλής θερμοκρασίας FEP απομονωμένο σύρμα σχοινί 200 βαθμούς 30 AWG
| Διορισμένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Ονομαστική θερμοκρασία: | 200C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
UL3075 10AWG Σιλικόνης Υαλοΐνας Πλεγμένο Καλώδιο με Ονομαστική Τάση 600V και Ονομαστική Θερμοκρασία 200C για Βιομηχανικούς Θερμοσίφωνες
| Υλικό αγωγού: | Χαλκός |
|---|---|
| Διάμετρος σύρματος: | 10 AWG |
| Μονωτικό υλικό: | Καουτσούκ |

