Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ thin insulated wire for home appliance ] αγώνας 884 προϊόντα.
UL10362 ντυμένο καθυστερών μονωμένο PFA καλωδίων καλώδιο 28AWG καλωδίων υψηλής τάσης ηλεκτρικό
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250 βαθμός |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού εφαρμογής θέρμανσης καλωδίων 30V μονωμένο FEP Multicore
| Εκτιμημένη τάση: | 30VV |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 105 βαθμός |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
UL1709 200 ανθεκτικά στη θερμότητα αυτοκίνητα εσωτερικά καλώδια καλωδίων βαθμού μονωμένα PFA
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 βαθμός |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
Υψηλής θερμοκρασίας μονωμένο FEP καλώδιο τροφοδοσίας 200V χαλκού καλωδίων ηλεκτρικό
| Εκτιμημένη τάση: | 200V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150 βαθμός |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |
μονωμένος λάστιχο κονσερβοποιημένος καλώδιο χαλκός UL3135 σιλικόνης 600V 200C για την εγχώρια συσκευή
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200°C |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
600V εύκαμπτο μονωμένο λάστιχο Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 16AWG UL3134 καλωδίων εγχώριων συσκευών
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Λαστιχένια αντίσταση θερμότητας καλωδίων σιλικόνης φίμπεργκλας Conne εγχώριων συσκευών 16 AWG
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
Η καλή ποιότητα UL 3134 εύκαμπτο λάστιχο σιλικόνης 12AWG μόνωσε τη θερμάστρα φωτισμού εγχώριων συσκευών καλωδίων
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
UL 3134 18AWG εύκαμπτη θερμάστρα φωτισμού εγχώριων συσκευών καλωδίων σιλικόνης μονωμένη λάστιχο
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
Υψηλός - η ποιότητα UL 3134 εύκαμπτο λάστιχο σιλικόνης 16AWG μόνωσε τη θερμάστρα φωτισμού εγχώριων συσκευών καλωδίων
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |

