Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ silicone hook up wire ] αγώνας 165 προϊόντα.
Λαστιχένιο εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο πλεγμένο φίμπεργκλας UL3071 σιλικόνης
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Όξινο μονωμένο σιλικόνη καλώδιο UL3530 150C αντίστασης ή θερμοκρασία εργασίας 200C
| όνομα: | καλυμμένο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| αγωγός: | επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 26-1AWG |
μονωμένο καλώδιο χαλκού 150deg UL3135 200c σιλικόνη για το σύστημα θέρμανσης
| Πρότυπο: | UL3135 |
|---|---|
| Αγωγός: | Χαλκός Tinner |
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
Ο ηλεκτρικός εύκαμπτος γάντζος UL1199 20awg επάνω στο τεφλόν καλώδιο 600V καλωδίων PTFE εκτίμησε την τάση
| Όνομα προϊόντων: | UL1199 20awg ηλεκτρικό σε υψηλό - καλώδιο ποιοτικών PTFE τεφλόν καλωδίων |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
Πράσινος & κίτρινος γάντζος φω'των XLPE Mysun επάνω στον ανεφοδιασμό εργοστασίων καλωδίων UL3289 14AWG Κίνα
| Ονομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Πρότυπο: | AWM3289 |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Γάντζος UL758 10AWG XLPE επάνω στην αλκαλική αντίσταση AWM3321 καλωδίων
| Ονομα: | Καλώδιο XLPE |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μέγεθος: | 30-2 AWG |
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
μονωμένος γάντζος καλωδίων 22awg UL3320 XLPE επάνω στα πιστοποιητικά καλωδίων UL
| Τάση: | 600V |
|---|---|
| Θερμοκρασία: | 90℃ |
| Πρότυπα: | UL758 |
γάντζος 600V 305m XLPE επάνω στο καλώδιο 22 κονσερβοποιημένος AWM3321 χαλκός μετρητών
| Πρότυπο: | AWM3321 |
|---|---|
| Μόνωση: | XLPE |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Vdeh05ss-φ Multicore μονωμένο σιλικόνη καλώδιο χαλκού για τη γεννήτρια 4*1.5mm μηχανών
| Εκτιμημένη τάση: | 450V/ 750V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 ημέρες |

