Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ silicone hook up wire ] αγώνας 165 προϊόντα.
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης προβολέων 300V UL3223
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Κόκκινο ντυμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης UL3223, εύκαμπτη καιρική αντίσταση καλωδίων κουζινών ρυζιού
| εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Γάντζος Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας 7.60mm 18AWG XLPE επάνω στο καλώδιο για τη βιομηχανική μηχανή
| Στοιχείο: | Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο |
|---|---|
| εκτιμημένη τάση: | 600-750V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
24 καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης μετρητών, ηλεκτρικό καλώδιο σιλικόνης αλεξίπυρο
| όνομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
| εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
Πυρίμαχο προσαραγμένο σιλικόνη καλώδιο, μονωμένο σιλικόνη καλώδιο 26AWG
| Τύπος: | Μόνωσης |
|---|---|
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
| εφαρμογή: | Προβολέας, μηχανή καφέ, φούρνος μικροκυμάτων |
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο AWG AWM3135 18 για την ανθεκτική στη θερμότητα UL έγκριση προβολέων
| όνομα: | Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο AWG 18 |
|---|---|
| Μαέστρος Τύπος: | "Χαμένη" |
| εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |
UL4330 μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης για τις εγχώριες ηλεκτρικές συσκευές υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομα: | εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Προβολέας, μηχανή καφέ, φούρνος μικροκυμάτων |
UL4330 μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης για τις εγχώριες ηλεκτρικές συσκευές υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομα: | εύκαμπτο καλώδιο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Προβολέας, μηχανή καφέ, φούρνος μικροκυμάτων |
Επικασσιτερωμένες VDE UL3223 εγχώριες συσκευές καλωδίων σιλικόνης ντυμένες λάστιχο
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UL758 κονσερβοποιημένο καλώδιο 600V θερμαστρών χαλκού μονωμένο σιλικόνη με τις ποικιλίες των μεγεθών για το AWG
| Ονομα: | Καλώδιο σιλικόνης υψηλής τάσης |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| Εφαρμογή: | Εγχώρια συσκευή, προβολέας |

