Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ silicone hook up wire ] αγώνας 165 προϊόντα.
Ηλεκτρικός γάντζος UL10362 E239689 επάνω κονσερβοποιημένο στο καλώδιο καλώδιο μόνωσης χαλκού PFA
| όνομα προϊόντων: | Ηλεκτρικό καλώδιο αντίστασης θέρμανσης μόνωσης UL10362 PFA |
|---|---|
| Χρώμα: | ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ |
| Αγωγός: | Νικέλινος χαλκός |
καλώδιο AWG 600V 250C AWM 14, υψηλής θερμοκρασίας γάντζος επάνω στο καλώδιο UL10362
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250℃ |
| Μόνωση: | PFA |
UL 3134 μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 12AWG 19/0.47 εύκαμπτο UAV θερμαστρών φωτισμού μπλε μαύρο λευκό
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης 16AWG 26/0.254 UL3134 εύκαμπτο μπλε μαύρο λευκό μηχανών
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Ο μόλυβδος 18AWG 41/0.16 μηχανών εύκαμπτο λάστιχο σιλικόνης UL3134 μόνωσε το μπλε μαύρο λευκό καλωδίων
| εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
UAV καλωδίων φωτισμού χαλκού 150C 12awg κονσερβοποιημένος UL3134 ODM cOem
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
Σιλικόνης εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο χαλκού καλωδίων 28AWG καθαρό επικασσιτερωμένο
| Τύπος αγωγών: | Εύκαμπτος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | ΣΙΛΙΚΟΝΗ |
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
Ηλεκτρικός έξοχος εύκαμπτος καλωδίων συσκευών μονωμένος σιλικόνη με τον προσαραγμένο αγωγό
| Ονομαστική τάση: | 600v |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |
0.75mm2 προσαραγμένο μονωμένο λάστιχο καλώδιο 180C 41/0.254 VDE h05s-Κ σιλικόνης
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό μόνωσης: | Λάστιχο σιλικόνης που εξωθείται |
| Υλικό αγωγών: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
καλώδιο μπαταριών σιλικόνης 600V 200C, υψηλό ανθεκτικό στη θερμότητα καλώδιο UL CUL CSA πιστοποιημένο
| Τάση: | 600V εναλλασσόμενο ρεύμα |
|---|---|
| θερμοκρασία: | 200 C |
| Μόνωσης: | Σιλικονούχο ελαστικό |

