Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ silicone copper wire ] αγώνας 962 προϊόντα.
κονσερβοποιημένο καλώδιο VDE σιλικόνης υψηλής τάσης καλωδίων χαλκού 150C 26AWG UL3212 Συμβούλιο Πολιτιστικής Συνεργασίας
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε/άσπρος/κόκκινος/καφετής/κίτρινος/πράσινος/κιτρινοπράσινος/ο Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
VDE 600V UL758 κονσερβοποίησε το γάντζο σιλικόνης καλωδίων 6AWG 150C XLPE χαλκού επάνω στο καλώδιο
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | Μπλε/άσπρος/κόκκινος/καφετής/κίτρινος/πράσινος/κιτρινοπράσινος/ο Μαύρος |
| Χρήση: | Ευρέως χρησιμοποιημένος στην εγχώρια συσκευή, το φωτισμό, τη θερμάστρα, τη μηχανή & τη γεννήτρια, UA |
600V 150C UL3137 καλυμμένο σιλικόνη ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού καλωδίων 305m/κονσερβοποιημένο ρόλος
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Κονσερβοποιημένο ρόλος χάλκινο καλώδιο καλωδίων 305m/UL3140 20AWG 150C μονωμένο σιλικόνη
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
UL3222 φωτισμού 305m/ρόλων σιλικόνης εύκαμπτο καλώδιο χαλκού καλωδίων UL758 νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
Επικασσιτερωμένη χαλκού σιλικόνης μονωμένη λάστιχο θέρμανση φούρνων καλωδίων υψηλής θερμοκρασίας ηλεκτρική που προσαράσσουν
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
|---|---|
| Υλικό αγωγών: | Χαλκός |
| Εφαρμογή: | Διάφορος |
UL3142 Uav εγχώριων συσκευών καλωδίων 600v 150C 18AWG FT2 σιλικόνης λαστιχένιος φωτισμός
| Όνομα προϊόντων: | λαστιχένια καλώδια σιλικόνης |
|---|---|
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |
| Μόνωση: | καλώδιο μόνωσης σιλικόνης rubbe |
150C UL Σιλικόνιο μονωμένο σύρμα 305m/ κυλίνδριο κονιοποιημένο σύρμα χαλκού UL3239 6KV 10KV
| Απομόνωση: | Καουτσούκ σιλικόνης |
|---|---|
| Διορισμένη τάση: | 300V |
| Ονομαστική θερμοκρασία: | 150C |
ντυμένο καλώδιο UL758 χαλκού 300V 150c 22awg σιλικόνη
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
| Μέγεθος: | 22awg |
Χαλκός UL3135 22Awg γύρω από μονωμένο το σιλικόνη καλώδιο 200c
| Πρότυπο: | UL3135 |
|---|---|
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
| εκτιμημένη τάση: | 600V |

