Όλα τα Προϊόντα
-
Εύκαμπτο μονωμένο καλώδιο
-
Μονωμένο σιλικόνη καλώδιο
-
Μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο χαλκού
-
Καλώδιο μπαταρίας
-
Μονωμένο τεφλόν καλώδιο
-
Γάντζος XLPE επάνω στο καλώδιο
-
Μονωμένο λάστιχο καλώδιο σιλικόνης
-
Πλεγμένο καλώδιο φίμπεργκλας
-
Μονωμένο PVC καλώδιο χαλκού
-
Μονωμένο μίκα καλώδιο
-
Ηλεκτρικό λουρί καλωδίωσης
-
Ηλεκτρικό καλώδιο συνήθειας
-
Υψηλής θερμοκρασίας εύκαμπτη σωλήνωση
-
Μονωμένο FEP καλώδιο
-
Μονωμένο PFA καλώδιο
-
Τροχός του RudyΤο Mysun είναι πολύ καλή επιχείρηση, οι άνθρωποι είναι πολύ καλοί, τα προϊόντα είναι πολύ πολύ καλά! -
Joe RobinsonΗ ποιότητα και η τιμή του προϊόντος σας είναι πολύ ανταγωνιστικές στην αγορά -
Diego CuellarΤα αγαθά σας είναι ανώτερα στην ποιότητα έναντι εκείνων άλλων κατασκευαστών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Peter Sun
Τηλεφωνικό νούμερο :
0086-13823381460
λέξεις-κλειδιά [ silicone copper wire ] αγώνας 962 προϊόντα.
UL3223 150C μονωμένο σιλικόνη καλώδιο χαλκού καλωδίων 300V νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
η σιλικόνη ρόλων 150C UL 305m/μόνωσε κονσερβοποιημένο καλώδιο χαλκού καλωδίων UL3239 6KV το 10KV
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150C |
το φίμπεργκλας 200C UL3241 μόνωσε το υψηλής θερμοκρασίας καλώδιο σιλικόνης ρόλων καλωδίων 305m/χαλκού
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
Ντυμένο πυρίτιο καλώδιο ρόλων χάλκινων καλωδίων 305m/UL3253 250C νικέλινο
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 250C |
VDE XLPE UL3512 μονωμένο σιλικόνη καλώδιο χαλκού καλωδίων 200C κονσερβοποιημένο 600V
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 600v |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
200C το κονσερβοποιημένο φίμπεργκλας μόνωσε το ρόλο UL3241 καλωδίων 305m/χαλκού
| Μόνωση: | Λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 300V |
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 200C |
Εύκαμπτο VDE 150mm μονωμένο φίμπεργκλας καλώδιο 300V χαλκού
| Μόνωση: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | Λάστιχο σιλικόνης |
| ΑΓΩΓΟΣ: | ΕΠΙΚΑΣΣΙΤΕΡΩΜΕΝΟΣ ΧΑΛΚΟΣ |
μονωμένο καλώδιο χαλκού 2000ft/Roll UL3133 22Awg σιλικόνη
| Πρότυπο: | UL3133 |
|---|---|
| Τύπος αγωγών: | Προσαραγμένος |
| ΑΓΩΓΟΣ: | Χαλκός Tinner |
UAV 150C 16AWG εύκαμπτο λαστιχένιο καλώδιο UL3134 600V σιλικόνης
| Εκτιμημένη τάση: | 600V |
|---|---|
| Εκτιμημένη θερμοκρασία: | 150℃ |
| Αγωγός: | Επικασσιτερωμένος χαλκός |

